ano, aj sudruhovia uz za cias zlateho sociku tvrdili a dokazali o tom cele dni tarat z chorych hlav, ze v socialistickych kravinach ze je velmi velka demokracia a ze ju budu branit aj vlastnym telom
a ked prisiel rok 1989 tak sudruhovia zaliezli do dier a zrazu bolo po tej velkej demokracii hehehe
dokonca aj hlavny sudruh - sudruch husacinec z prazskeho hradu len zaliezol a drzal ten odporny smradlavy fekal namiesto toho aby siel na namestia a branil socik a demokraciu hehehehe

