a co bude po specialnej operacie ? uz budu vsetci pokojne zit ? zabudnu na to, ako ruski vrahovia nicili a vrazdili na Ukrajine dlhe roky ?
budú popíjať vodočku na zdravie ruskym vrahom?
a co bude po specialnej operacie ? uz budu vsetci pokojne zit ? zabudnu na to, ako ruski vrahovia nicili a vrazdili na Ukrajine dlhe roky ?
budú popíjať vodočku na zdravie ruskym vrahom?
"Je to predsa jadrova velmoc."
jaj tak ... som zabudol ze ZSSR nebola jadrova mocnost ...
vidis, a kolko sa slovaci rozculovali a zurili ze multikulti v Nemecku ...
a meno toho generala uz rusi oznamili, ci je to zatial tajne ? :
Ruským vojakom sa podarilo zajať 800 vojakov zvláštnych síl Spojeného kráľovstva medzi nimi je aj generál.
bakuľa89
13577978
17:11
11.03.2025
vidis, aspon sa mas nad cim trapis a nemusis sa nudit cele dni na tom dochodku ...
"ako NATO znici Rusko? Zautoci nanho?"
a ako NATO znicilo ZSSR ?
zautocilo nanho ? urobili kobercove nalety na sovietske velkomesta ?
vidis a pritom by stacilo, aby ruski vrahovia odisli do tych zapadakovov odkial prisli a aby tam drzali tie odporne smradlave fekale ... a ziadna vojna nebude
naco zbrojit, ved nikto nechce bojovat a zaberat cudzie uzemia ...
to je blbost, rusi su predsa mierumilovni a nechu riskovat jadrovu vojnu, lebo vedia, ze v tej sa neda vyhrat, rusi chcu zit tak ziadnu jadrovu vojnu nerozputaju ...
. Ruským vojakom sa podarilo zajať 800 vojakov zvláštnych síl Spojeného kráľovstva medzi nimi je aj generál.
bakuľa89
13577978
17:11
11.03.2025
---------
uz oznamili rusi, ako sa vola ten general, ci je to zatial prisne tajne ?
a co robi napr. tych vyse 100.000 obyvatelov Petrzalky ? ti kde chovaju sliepky ?
je to debil, nenavidiaci slovakov:
Ty ako Slovak patris do mimoriadne zaostalej kultury
Je to poznat pri pracovnom nasadeni vo svete oproti ostatnym kulturam
Tvoje hodnotenie vyspelosti je krcmoveho typu.
velmi.prekvapeny
včera
15:05
naoc zbrojit a proti komu ? ved rusi nechcu vojnu, nezbroja ...
Aktualizované: (tredične)
o kolko kilometrov postupili vcera rusi smerom na zapad ? ktore mesta ziskali ?
PS 1.: ako to vyzera s tymi mestami ako Toreck, Slaviansk a Krematorsk, uz ich rusi maju ?
PS 2. : už je načase aby rusko vyhlásilo víťazstvo, lebo inak tú vojnu nevyhraje
niekto tvrdi, ze tan clanok je pre vas ? kto ?
ten clanok je pre tych, co potraviny vyhadzuju .. a tych su miliony ...
ti co vyliezali z tankov, ti o tom rozhodovali, ze kam pojdu ?
ale ved to teba tesi ze tam bude zle, ved ty Ukrajinu nenavidis, nie ?
"deduško"
pise vyse 80rocny palko z povazskej hehehe
"EÚ sa sama dostala do závislej pozície a nedokáže presadiť vlastné záujmy."
a to je zle ze nedokaze ?
ved aspon sa chudobni tohto sveta nebudu moct stazovat na EU, ze presadzuje svoje zaujmy a strasne ich vykoristuje a ze preto ziju v otrasnej chudobe a nemaju co do ust ...
to nevadi, hlavne ze velmi debilny ma prehlad ze na Slovensku mate do Vianoc statisice mrtvych od hladu a zimy hehehe:
SR musi okamzite vypadnut z EU, inak tu mame na Vianoce stovky tisic mrtvych od zimy
veImiprekvapeny
08.03.2022
17:54
----------
hadam aj ty otrcis kopyta medzi nimi hehehe
sak aj tak si uz len obstarozny dochodca zo zaprdenej panelakovej kralikarne hehehe
Odporúčame