"Veľmi, veľmi o tom pochybujem. P"
ale samozrejme samozrejme pochybuj ...
"že si utiekol zo Slovenska a votrel si sa do sociálnej opatery bohatšieho Nemecka "
no vidis ako ukazuje s svoju sprostost - hoci ma nepoznas, tvrdis o mne co a ako hehehe
ja som tu vystduval, pracoval na Univerzite, podnikal a podnikam, mam cas sa aj bavit tu na tarajkoch tvojej podurovne - vidis ake je jednoduche zistit hodnotu tvojich taranin, tvaris sa ako odbornik a hodnotis bez toho aby si ma poznal hehehe
a taku hodnotu maju aj tvoje ostatne taraniny, ktore sem vypisujes hehehe
tak cakaj teda na ten biedny nemecky dochodok - ja uz teraz zijem z kapitalu, ktory som si sam zadovazil ;_)


