a na akom prioncipe funguje rusky liek mir19, ked si uz odbornik aj na liecenie covidu ? hehehehe
a na akom prioncipe funguje rusky liek mir19, ked si uz odbornik aj na liecenie covidu ? hehehehe
ano, vase mizerne slovenske dochodky su predsa zverejnene na internete takze viem ako zivorite hehehe
"tak obchodné centrá v Bratislave sú plné nakupujúcich islamistov z rakúskej no - go zóny"
netaraj sprostosti, ved Rakusko je predsa v upadku, ludia nemaju co do ust, pisali odbornbici tu v diskusiach, rakusania si nemozu dovolit cestovat na Slovenko na nakupy ...
EU vymyslela neexistujuci virus COVID a rusi boli taki sprosti, ze na neexistujuci virus vyvyvinuli vysokoucinnu vakcinu a aj liek
taku sprostost moze vymysliet len ozaj tazkou debilitou postihnuty hehehehe
a ked nebudem robit to co si zelas, ta budes velmi zurit v tej zaprdenej slovenskej kralikarni ?
aj si das riadnu sériu čelovíc o radiátor ?
treba sa prestahovat do ruska, tam ze vraj vakcinu na covid vobec nemali ... ani liek nevymysleli
kedze ten virus bol len vyymsleny, tak ruski vedci vakcinu ani liek vytvarat nemuseli
o mieri do 24 hodin predsa rozpraval trump, to musis jemu vysvetlit ..
europski politici - napr. tu v Nemecku - pripravaju zbrojenie na konflikt s ruskom trvajucim desatrocia, aby bolo cim likvidovat ruskych vrahov, ak bude treba
dobre by bolo kebyze akcie tesly klesnu tak na 1-2 dolare hehehehe
akoze zbytocne, ved trump rozpraval, ze Europa nutne musi zbrojit sama, ze je to potrebne ... si necital ?
akcie nemeckych zbrojoviek utesene rastu na hodnote ...
ano a ked sa rozpadne, tak potom take staty ako Slovensko budu jednat na jednej urovni so statmi ako Cina, India atd.
ano ano jasne, ty zo zaprdenej slovenskej kralikarne najlepsie vies , ako je to v Nemecku hehehehe
a nacistov na Ukrajine je len zopar okolo Zelenskeho, takisto aj tych, co chcu bojovat, vsetci ostatni z bojiska utekaju ...
tak to predsa pisali odbornici tu v diskusiach, co maju prehlad a sleduju dianie na Ukrajine denno-denne uz od r. 2014 alebo aj skor ...
ale rusi predsa nechcu skodit beznym civilom ... rusi len chcu len demilitarizovat, denacifikovat a desatanizovat - alebo to uz neplati ?
a ako sa mame pripravit ? (podla chorych hlav ?)
nemci sa len chcu branit pred ruskymi vrahmi ...
tak debilkom treba poradit, ked na jednej strane vyblakuju prec z EU ale pre istotu v nej stale este smrdia hehehe
preto treba tych ruskych vrahov likvidovat vo velkom
"Preč z tej šialenosti čo sa nazýva EÚ pokiaľ si chceme zachovať doterajší spôsob života.
comm
13603178 dnes
06:24"
--- a preco neoditete prec z EU ked si to tak zelate ? statisicove demonstracie za vystupenie z EU nebudu, lebo sa slovakom nechce alebo nemaju cas lebo chodia po svete po dovolenkach?
samozrejme, specialne operacia prebieha a bude prebiehat presne podla vopred vrchnym planovacom naplanovaneho planu ...
Odporúčame