a kebyze este aj ukrajinci nejake zbrane maju - ako by si im tam chcel dodat municiu - v bahtohu cez pole ?
lebo že letecký to nejde a po železnici im to Rusi likvidujú už na trase.
pisal to tu v diskusiach odbornik, snad nechces jeho vyjadrenia spochybnit ???
citat odbornik:
A ako im tú muníciu chceš dopraviť? V batohu a pešo cez pole? Lebo letecký to nejde a po železnici im to Rusi likvidujú už na trase. Lenže to sa neodváži žiadny pisálek napísať.
sugra
12320389
11:03
19.02.2024
-------------
tak ake zbrane to maju ukrajinci zlozit, ked uz od r. 2023 ziadne nemaju ???????????


