USA este nieco vyrabaju ?
ved odbornici tu stale vypisuju ze USA su v koncoch, uz nic nevyrabaju a skoncili, uz tam bude len bieda :)
vidis, ked sa spravne opytam, tak aj pravdu zrazu napises, ze vyrabaju ... dokonca aj v Europe predavaju, hoci nemaju lacnu pracovnu silu ako sudruhovia v Cine ...
no veru, ako to len robia ;_)


