ano, od januara 2023 ze uz chodia chlapom v Polsku povolavaky ... 200.000 kazdy mesiac a ze rukuju na Ukrajinu ... pisal odbornik tu v diskusiach, tak to musi byt pravda, tak ako aj tvoje prispevky (jemu to hovoril polsky elektrikar, ktory bol dokonca u neho v dome):
Poliaci už idú mobilizovať 200.000 aby mohli pokračovat v boji na Ukrajine...oni už vedia, že ukrajinský odpor sa zrúti..
ppt1
10799265
15:56
08.01.2023
mal som v dome elektrikára Poliaka a hovoril, že chlapom už chodia povolaváky...
ppt1
10799426
16:48
08.01.2023


