dolezite je ze sa tam uci aj po ukrajinsky, kedze je to samostatny jazyk
dolezite je ze sa tam uci aj po ukrajinsky, kedze je to samostatny jazyk
a netazi sa vari na Slovensku ziadny plyn ?
dochodky ze vraj maju az 500 €, no tak to je ozaj parada, zapad ma co zavidiet
citat odbornik na ruske dochodky:
A to už dosiahli v Donecku a Luhansku dostali obyvatelia ruské doklady, platí sa tam do konca roku v hrivách aj v rubľoch, v školách sa učí po rusky /ale aj po ukrajinsky!!!/ , dôchodcom zdvihli dôchodky na úroveň Ruska teda 500€, Zelenský pozastavil vyplácanie dôchodkov na Donbase!!!!
Jaka2022
10633224
11:37
13.11.2022
No nejaký rozdiel tu predsa len odvtedy je.Dnes je Rusko moderná krajina, s vysokou životnou úrovňou tak eḱonomickou ako aj bezpečnostnou. O tom hovorí aj západ.
suvorov
13487469 dnes
10:04
.---
a uz maju platy aspon tych 4.000 € v priemere ako v Nemecku ?
to kto objednal ? ten by mal zahucat v base, nie ?
a teba to trapi ze koniec liberalizmu ? nebudes mat na to nadavat a nastane uz blahobyt ?
v Bruseli su bábky ? tak to by potom nemal byt pre USA problem, ci ?
no lebo ruski vrahovia stale nicia a vrazdia ...
ale vsak bábky sa lahko ovladaju, alebo nie ?
a preco by EU totalita mala byt stale na vyslni ? ved nech su teraz aj ini na vyslni, napriklad rusko ...
dopraj aj rusom mzdy vyse 4.000 euro mesacne ako maju tu v Nemecku priemerne zamestnanci ...
ok to som nevedel ... lebo Ludevít Velislav Štúr pisal nieco ze slovania a tak ... tak potom nic
Slovanstvo a svet budúcnosti
Posolstvo Slovanov z brehov Dunaja od Ludevíta Velislava Štúra
Ludevít Velislav Štúr
Vydavateľstvo
Nitrava, 2019
Počet strán
229
a trumpovi lduia nemaju radi bábky ?
hm to je divne, ved su to slovania ...
ano, od januara 2023 ze uz chodia chlapom v Polsku povolavaky ... 200.000 kazdy mesiac a ze rukuju na Ukrajinu ... pisal odbornik tu v diskusiach, tak to musi byt pravda, tak ako aj tvoje prispevky (jemu to hovoril polsky elektrikar, ktory bol dokonca u neho v dome):
Poliaci už idú mobilizovať 200.000 aby mohli pokračovat v boji na Ukrajine...oni už vedia, že ukrajinský odpor sa zrúti..
ppt1
10799265
15:56
08.01.2023
mal som v dome elektrikára Poliaka a hovoril, že chlapom už chodia povolaváky...
ppt1
10799426
16:48
08.01.2023
ty vari chces aby tam dodavali municiu a predlzovali tym vojnu ??? preco ?
a takyto psychiatricki pacienti si myslia, ze tu bude s nimi niekto akoze seriozne diskutovat ;_)
a uz je to teraz iste ze Ukrajina skoncila ?
lebo jeden odbornik to pisal uz vo febuari 2022 ze uz skoncila ... a aj vojna ze nebude ... a este stale o nej vypisujes ... tak reku ci sa nemylis nahodou, ze uz skoncila:
Uz lem somar nevidi, ze sa Ukrajina nechala chystit do pasce
Skoncila
Ziadna vojna nebude a ked ano, tak si vezmeme Zakarpatiu
veImiprekvapeny
01.02.2022
21:21
rusi nenavidia EU, lebo ze je tam velmo vela gayov ... takych 85-90 % ...
nahlásené!
ano dalsie a dalsie uzemia ... takze je jasne, ze nechcu mier ale vrazdit a nicit
Odporúčame