ja predsa tvoj nazor akceptujem ... len sa bavim na tom, ze mas nutkanie ho oznamovat nejakym anonymom v disksuiach ;_)
ja sem tiez nepisem ze co vsetko sa mi na tom aute nepaci - naco ? ;_)
ja predsa tvoj nazor akceptujem ... len sa bavim na tom, ze mas nutkanie ho oznamovat nejakym anonymom v disksuiach ;_)
ja sem tiez nepisem ze co vsetko sa mi na tom aute nepaci - naco ? ;_)
aha ... mne vzdy volakedy ked som prisiel na SK odbornici vysvetlovali, ze ked si kupim tu v D auto s benzinovym mozorom, tak si mam OKAMZITE dat urobit aj plyn, aby som vela usetril ;-)
akosi nerozmyslali, ze sa tam treba starat aj o benzinovu, aj o plynovu cast ;_)
ved v poriadku, ale naco to oznamujes ostatnym ?
proste co nechces necitaj a je to ...
za tri roky pätina uzemia, za kolko rokov potom cele hehehe
sudruch prtin s obrofskou prevahou vo vojakoch aj v zbraniach pätajpoltej generacie si nevie poradit s par našňupanymi komikmi z Ukrajiny
tak to je teda fakt dobreeeeee
o tyzden uz budu rusi tych 50-60 km dalej od Novosilky, tohto obrofskeho mesta ?
ty by si v podstate mohol robit na generalnom stabe - taky mas prehlad
takze ked uz prehrala, tak vojna skonci uz v lete ? teraz uz naozaj? lebo ze skonci v lete uz pisal jeden odbornik v r. 2022 a stale nejako nic .... :
citat odbornik:
vojna skončí v lete 2023 úplnou porážkou Ukrajiny a s ňou Západu, predpokladám, že sankcie pobežia ďalej
túto zimu prežijeme s prievanom v peňaženkách ale nie som si istý či prežijeme zimu 2023/24!
rudi
05.12.2022
20:38
------
a inak ako prezivate zimu na Slovensku, vela mrtvych mate ? polne krematoria pracuju 24 hodin denne, sedem dni v tyzdni ?
jeden debil tu v r. 2022 vypisoval, ze uz je cesta na Slaviansk a Krematorsk otvorena ...
ako to vidis ty ako odbornik - kedze je cesta uz otvorena - ten Slaviansk a Krematorsk zoberu rusi uz do r. 2030 alebo s tym ratas az niekedy v rokoch 2035-2040, pripadne neskor ?
citat debil:
Teraz keď Rusi dobijú Bachmut obrana sa zosype a cesta do Slavianska a Krematorska bude otvorená...
ppt1
10720230
17:55
nic si z toho nerob, v dnesnej dobe uz ludia dokaze hocico vytocit ... nie si v tom sam
ano potom uz cesta na Kyjev volna a Ukrajina poda kapitulaciu ... viem, to pisal odbornik tu uz v novembri r. 2022 ... nieco novbe tam nemas `?:
Do Ruského nového roku Ukrajina podá kapituláciu.
grobovshchik
10609360
17:10
04.11.2022
no tak to je hlasenie obrofskych uspechov, ked padne take obrofske mesto ako Velykaja Novoselka
po rokoch upornych bojov hehehehe
haha sranda ako proruski taraji vyrazili do boja proti obnovitelnym zdrojom energie ;_)
to je prevelice dobre, len tak dalej
a kolko ich mas nastavane okolo domu ? aspon 10 ? hehehe
1. Čína má vlastné zásoby surovín na výrobu batérií, Slovensko či Nemecko ich nemajú.
Bez fotky BabkaTerka
dnes
21:37
-----------
staci prvy bod a uz je jasne naco sem prisiel novy nick - sirit sprostosti a taraniny ...
Nemecko sice nema suroviny na vyrobu baterii ale ma suroviny na vyrobu spalovacich motorov ...
a obrovske zdroje na vyrobu benzinu a nafty, a teda aj motorovych a prevodovych olejov hahaha
"Je maximálna hlúposť zavrieť (apríl 2024 / na základe sfalšovaných posudkov objednaných stranou zelených) vlastné atómové elektrárne a potom draho dovážať elektrický prúd vyrobený vo Francii v atómke pár km od francúzko-nemeckej hranice...
Bez fotky BabkaTerka
13418922 dnes
19:34"
--------
aahaaaaa novy nick prisiel klamat a sirit sprostosti ...
to nemoze byt nahoda hahaha
samozrejme ohroman nestabilita a preto kazdy den par hodin nemame tu v Nemecku elektriku ...
sice len podla slovenskych krcmovych odbornikov, ale tak aspon podla niekoho hehehehe
tak samozrejme ked to ty myslis vazne ... tak podla toho musi svet fungovat hehehee
Tak sa mi zdá, že už uplynulo 24 hodín od nastúpenia Trumpa do úradu prezidenta, nmie?
Už je konečne mier?
Bez fotky kladivonachobotov
13418629 dnes
18:39
-------
no podla odbornikov to bolo vraj len jakozeeeeeeeeeeeeeee jakozeeeeeeeee do 24 hodin
teraz vraj plati ze do 24 tyzdnov, cize priblize pol roka
to bude aj potom len jakozeeeeeeeeee jakozeeeeeeeeeee
a presunie sa do 24 mesiacov .. .
potom sa vraj planuje presun an 24 rokov ... jakozeeeeeee
Odporúčame