a nezasahujú ?
a nezasahujú ?
tak tak, pekne pis predstavy chorej hlavy, je sranda hehehe
takze neodleti v uteceneckom lietadle, ako pisal odbornik tu v diskusiach v r. 2022 ?:
Zelensky sa postupne oblieka do civilu
Aby dostal letenku na uteceneckom lietadle
Ale musi si este na kolene roztrhat rifle
veImiprekvapeny
24.02.2022
23:56
to nemoze urobit, kedze kolektivny zapad je uz od r. 2022 uplneze odzbrojeny ... ci by asi tak bombardovali, ked uz nic nemaju ? si nevedel ? informuj sa:
Rusko so počína dobre, veď už odzbrojilo celú Ukrajinu a ich vlastné zbrane, odzbrojili štáty východnej Európy a takisto odzbrojujú Západ..
ppt1
10810237
18:09
11.01.2023
Odzbrojovanie Ukrajiny a tým aj kolektívneho Západu pokračuje https://youtu.be/1R7GrO4kj0A... Zachviľu už nebude mať Západ čo posielať...
ppt1
21.11.2022
ok par mesiacov ...
akoze nekoná , chces tvrdit, ze sa odbornici z pezinskej a aj kremnickej psychiatrie mýlili ???
rusko je vari zlé ?
ano a od marca r. 2023 ich posielaju do prvych linii uplne bez zbrani ... a rusi napriek tomu vsetkemu nie a nie ukoncit specialnu operaciu ... divne ...
citat odbornik:
Inak na vyššie položenú otázku, áno posielajú ich na Donbas bez zbraní, preto tam zomiera toľko Ukrajincov a preto aj títo vojaci utekajú z frontu do zahraničia alebo sa vzdávajú Rusom, radšej byť v zajatí ako sa dať zastreliť!!
Jaka2022
10991868 12:38
02.03.2023
a to bude uz tohto roku ci ratas az niekedy okolo r. 2030?
a ZSSR bolo nieco zlé ?
nie, neviem ake strany budu volit.
"Jednoduchí občania, čiže väčšina nežije až tak dobre ako my myslíme."
tak ja nemozem za to ze co si ludia na Slovensku myslia .. kazdopadne napr. drviva väcsina ludi tu v Nemecku zije na ovela vyssej urovni ako miliardy ludi v Afrike, Azii ci v Latinskej Amerike ... preto je otazne ci tu zivotnu uroven v Nemecku treba este stale zvysovat a zvysovat, zatial co miliardy ludi po svete nemaju ani len dostatok zakladnych zivotnych potrieb ...
podla mna ludia v Europe by sa mali zacat uskromnovat ... prvy krok by bol napr ze vseto by zdrazelo tak ze dovolenka v zahranici by bola mozna maximalne raz za 5 alebo 10 rokov ... ako za cias zlateho sociku, vtedy bola dovolenka v zahranici velka vynimka a väcsina ludi v Ceskoslovensku na nej bola mozno raz za zivot, ak vobec
tak teda cakam zase do ruskeho noveho roku ...
a preco teda o nom uz dlhe roky stale tocis ?
" Teraz ako EU sme stratili konkurencieschopnosť."
a co je na tom zle, ved teraz nech aj ine krajiny su konkurencieschopne ... ja doprajem aj inym, nech si tiez uziju blahobyt
odvtedy ako zistill, ake tazke sprostosti dokazu pisat debilne hlavy a ako sa na tom da rehotat zrana hehehe
a kedy dostane tu spravu ? do leta ci do ruskeho noveho roku ?:
Do Ruského nového roku Ukrajina podá kapituláciu.
grobovshchik
10609360
17:10
04.11.2022
neviete niekto, ci tazky debil este stale mava predstavy, ze Fico v Moskve podá prihlášku SR do BRICS ?
Fico v Moskve podá prihlášku SR do BRICS.
Začne nová éra pre SR. NATO aj EÚ sú vonnoví štváči slúżiacinzápadným oligarchom a ich nadnärodným kolporätom....
Su-35
13326497
10:23
09.01.2024
volovinu napisal tazky debil:
co tu za voloviny ukrajinský agenti vypisujete Zelenskyj končí dnom inaugurácie Trumpa,
bad
13357170
09:08
15.01.2025
kde v Polsku mozem tie hroby vidiet ? budem tam o 2 tyzdne
takze vojna uz skonci v lete ? lebo jeden mi to tu minule tak vysvetloval, ze mu urcite musim verit:
vojna skončí v lete 2023 úplnou porážkou Ukrajiny a s ňou Západu, predpokladám, že sankcie pobežia ďalej
túto zimu prežijeme s prievanom v peňaženkách ale nie som si istý či prežijeme zimu 2023/24!
rudi
05.12.2022
20:38
Odporúčame