v Nemecku ich je vyse 30.000 , urcite na tom vsetci investori masivne prerabaju hehehe
v Nemecku ich je vyse 30.000 , urcite na tom vsetci investori masivne prerabaju hehehe
samozrejme ... aj prveho kozmonauta mali a preto aj zlaty socik zvitazil ze maju vsetko naj hehehehe
a atomove elektarne kto plati ?
vsak to je vyborne, aspon okolite krajiny zarobia, nie ? ci Nemecko je podla teba POVINNE vyrabat presne tolko energie kolko sprotrebuje ? lebo ty si to tak urcil ?
a kolko % z celkovej spotreby Nemecko importuje ? aspon polovicu ?
a preco makate za take nizke platy a nepostavite si vlastne slovenske fabriky, kde si date platy vyssie ako v Nemecku ?
napriklad take Dansko - porovnatelne rozlohou aj poctom obyvatelov so Slovenskom - ma platy vyssie ako v Nemecku ... a ?
no vidis ako je to dobre vymyslene ...
takze kolapsy zatial stale nic ? ale bubububu pre istotu robis, nocak hehehe
tak ale co cakat od slovenskych tarajkov ...
a mozno to aj tak chcu ;_)
"Zaujimave, ze zastancovia fosilnych paliv tu na diskusiach su vyhradne len ludia trciaci z ruskeho zadku."
nuz asi to neribia nahodou ...
vsak sudruch fico kolko rokov vladol od revolucie na SK ... tak samozrejme ze aj on hehe
tu v Nemecku sa uz vyse 50% elektriny vyraba z obnovitelnych zdrojov ...kebyze sa zacalo s vyvojom technologii uz pred 50timi rokmi, tak to mohlo byt uz vyrazne viac ...
uz prisli informacie o tom ze tu v Nemecku denno-denne kolabuju siete ? u vas v krcme chlapi hovorili ?
lebo ze v Nemecku je uz vyse 30.000 tych vrtul ...
ja som ZA - ze OKAMZITE uz od zajtra rana ZAVRIET vsetky muskove fabriky na elektroauta ..
preco to trump neurobi ??? ved elektroauta nemaju predsa buducnost, vsetky muskove fabriky aj tak skrachuju ... UZ COSKORO !!! pisali odbornici v diskusiach na pravde hehehe
hehehe to je dobreeee zrazu velkeho superkapitalistu zaujima nejaka ochrana prirody a estetika krajiny
no lenze ukrajincov tam uz od marca 2023 posielaju uplne bez zbrani, takze je jasne ze sa nemozu branit ...
rusi bojuju proti civilom, ako to tu pisal odbornik uz v marci 2023 ... informuj sa, ak nevies:
Inak na vyššie položenú otázku, áno posielajú ich na Donbas bez zbraní, preto tam zomiera toľko Ukrajincov a preto aj títo vojaci utekajú z frontu do zahraničia alebo sa vzdávajú Rusom, radšej byť v zajatí ako sa dať zastreliť!!
Jaka2022
10991868 12:38
02.03.2023
nie, specialna operacia ide presne podla precizneho planu a jej ukoncenie je naplanovane na neskor, aby ruski vrahovia mohli este viac vrazdit a nicit
je to chory clovek
mne je jedno z koho si nejaky debilko robi 3,14ču?
aj ked je debilko tvojej podurovne a rozculuje ta to, ze pripominam jeho taraniny hehehe
Inak si písal ohľadom toho dobrovoľníctva. Pohľadaj, v tom sa vyznáš. Prípadne daj do diskusie. Inak si potom pre mňa, ako to napísať čo najslušnejšie...asi arogantný hlupák.
Rudi1
13405784 dnes
15:12
---
aha takze zase vypisovanie o tom, co maju ini robit, co maju hladat, citat, studovat ...
je to sranda, ked si nejaky debil mysli ze budem robit to co si on zela alebo ze ma na mna nejaky vplyv to, co si on mysli o mne mysli v chorej hlave hehehe
ved aj preto som odisiel z SK, aby som bol od takychto co najdalej a neovplyvnovali moj zivot hehehehe
ABViliam a gejza_m, nemajte obavu dočkáte sa oko husa klasu. Rusko podľa Generáneho štábu Uukrajinskej armády denne stráca 1500 až 1900 vijakov denne. V priemere ti vychádza na cca 75 400 vojakov, za január. Takúto obrovskú strat nemôže denne dopĺňať živou silov. Ekonomicky sa zrúti cca do konca apríla. Prajem vám pekný deň.
Bez fotky pipko22
13404369 dnes
11:44
---
aha do konca aprila ... a to ktoreho roku bude ten april, uz si urcil ?
a ako sa to prejavi ?
lebo jeden taraj tu pisal s urcitostou v r. ze Ukrajina poda kapitulaciu do ruskeho noveho roku ... ale neskor vyvravtil z chorej hlavy, ze nepisal, o ktory tok sa jedna, ze to moze byt aj niekedy v rokoch 2030-2035 ...
citat taraj:
Do Ruského nového roku Ukrajina podá kapituláciu.
grobovshchik
10609360
17:10
04.11.2022
Odporúčame