Putin je diktator len pre oligarchistickych smejdov ktorym klepol po prstoch a kreaturky ktore su na vyplatnej paske tychto ludi, vsak stink...
Putin je diktator len pre oligarchistickych smejdov ktorym klepol po prstoch a kreaturky ktore su na vyplatnej paske tychto ludi, vsak stink...
Tento konkretny incident by som zas az tak nedramatizoval. Pocas studenej vojny boli taketo tanecky okolo ponoriek jednej aj druhej strany uplne bezna vec. Je to take otukavanie si schopnosti protivnika. Ak ta odhalia, tak z toho rychlo vycuvas a zistis aspon aka je akcieschopnost protiponorkovych sil, co proti tebe nasadia, v akych mnozstvach a akym sposobom. Ak ta neodhalia, mas prilezitost pre ELINT misiu hlboko na uzemi protivnika. Bud si isty ze podobne veci robia aj Rusi a aj ine narody vyzbrojene ponorkami na takej urovni, ktora im umoznuje tento typ misii.
teroristi su ukrajinske pravoseky...
Ked sa bavime o zoldnieroch, sami Ukrajinci priznavaju ze v ich batalionoch bojuje proti Novorusku mnoho cudzincov.
Mohol si to prepocitat na eura aby bola predstava aka je to cena v porovnani s nasimi.
Chcel by som, aby to volici pri najblizsich parlamentnych volbach spocitali kazdej politickej strane ktora volala po tychto sankciach.
Separatista jeden! Mali by nanho poslat ukrajinskych pravosekov aby mu doniesli do prace pneumatiku a donutili ho podpisat vyhlasenie ze je zbabelec a odstupuje z funkcie, pretoze sa nechce spolu s nami oddavat hlbkovym ponorom v rekte strycka Sama a nevyberavemu vrazdeniu ale čeka/nkvd, alebo rovno Ljaska, aby ho expresne zatkol, posudil a odsudil na 15 rokov.
eurotik ak sa ti mocno chce, tak by si mohol spravit taku statistiku ze porovnas sumu prispevkov v diskusiach na SME zo sekcii zahranicie a napr. ekonomika za 5 pracovnych dni a porovnas ich s tyzdennym objemom prispevkov v tych sekciach spred napr. 2 rokov. Dala by sa z toho urobit dobra predstava kolko ludi prestalo ten sra***met citat.
Prave naopak, Rusi konecne zacnu naplno vyuzivat potravinarsky potencial juzneho Ruska.
Rusi pridu o minimum prijmov z transferovych a odbavovacich poplatkov, pretoze miesto po americkych a eu dopravcoch velmi radi obsadia cinske, indicke ci arabske aerolinky.
Mas neuveritelne selektivny pristup k realite. Ani co by si bol za to plateny...
Ake komicke od prislusnika naroda, ktory samostatne nevyraba ani bicykel.
A preco by mala mat? Slovaci nevolia primarne narodnostne. Ked bude most-hid riesit to co realne suzuje ako Slovakov tak aj Madarov (a ze tych problemov ktore sa na nas valia je viac nez dost), potom bude mat aj 80% podporu.
Da sa nejako zistit aktualna navstevnost webu pravdy a sme? Celkom rad by som videl porovnanie a aj vyvoj navstevnosti sme za posledne mesiace.
Mimochodom v Sachtersku sa dnes vzdalo domobrane dalsich 702 ukrajinskych vojclov. Podla vsetkeho im domobrana umozni volny prechod cez hranicu do Ruska, vymenou za ich neposkodenu techniku. Vyjednava sa aj so zvyskami ukrajinskych sil obklucenych na Luhanskom letisku. Tento sposob rusenia ostrovcekov na ktorych sa na uzemi Novoruska uchytila UA armada jednak setri zivoty a techniku opolcencov aj ukrajinskych vojakov, umoznuje domobrane preskupit sily na obranu kritickych usekov okolo Donecka a Luhanska a tiez vyrazne nahlodava bojovu moralku ukrajinskych vojakov, ktori takto vedia ze v tazkej situacii si relativne jednoducho zachrania zivot a zdravie tym ze zlozia zbrane a vzdaju sa. Pre velku cast ukrajinskych odvedencov je to najschodnejsia a najrychlejsia cesta domov.
Porosenko, ktory bez mihnutia oka necha bombardovat letectvom, salvovymi raketometmi, tazkym delostrelectvom a minometmi mesta a dediny na Ukrajine, podava si pravicu s Jaceniukom, ktory otvorene prehlasuje opolcencov za podludi, podla teba nie je fasista, ale Zirinovsky je fasoun?
Nie sme tvoje sekretarky, aby si nas ukoloval zhananim poctov niecoho.
Akemukolvek "teroristickemu" utoku na uzemi USA sa vobec nebudem cudovat. Oni si o to svojim konanim priamo koleduju. Teroristickym je v uvodzovkach preto, lebo je otazne ci pachat teror na teroristoch je terorom...
Odporúčame