Tak to ani zdaleka, ale ja nepisem o akomsi socialnom rozmere tej pesnicky, ja pisem o tom ako je ta pesnicka vyrobena. Existuje mnoho inych piesni s podobnou temou, ktore su umelecky uplne ina liga ako tento Duricov "hit". Pri vsetkej ucte k jeho talentu, ja proste nedokazem povazovat za dobru piesen nieco kde su dve slohy, jeden refren a 3 akordy niekolko minut opakovane. V tomto mi Durica, ak bude pokracovat tymto kurzom, pripomina skupinku Komajota. Aj ich piesne sa vyznacuju absolutnou bezobsaznostou textu a verklikovanim par akordov. Skus sa do nich zapocuvat, su to len slova pospajane tak aby sa rymovali, a vytvarali dojem akehosi obsahu, ale nedavaju ziadny zmysel. Su to hrozne odrhovacky.


