Kritika od akéhokoľvek smeráka, vrátane p. Šefčoviča, je pre adresáta kritiky signálom, že to robí dobre, nie inak je to aj v tomto prípade, potenciálny kandidát najpočetnejšej vládnej strany vyťahuje na p. Čaputovú argumenty, nehodné jeho doterajšej kariéry, podľa jeho slov, výlučne v prospech našej kraijny, aj tento jeho výrok sa dá vnímať rôzne a vlastne sa ani nedá overiť, podobne ako sa p. Harabin neustále nadúva od pýchy, že sa naň chodila pozerať celá Európa, lebo údajne skrátil súdne konania, každý kandidát na prezidenta má svoje predstavy, ktoré prezentuje verejnosti, len tá v konečnom dôsledku rozhodne, keby boli vyjadrenia p. Čaputovej také "protislovenské", tak by jej preferencie neboli také nebotyčné a voliči by jej to zaiste zrátali, že to tak nie je, je znamením, že zďaleka nie každý vyznáva hodnoty pp. Šefčoviča, resp. Harabina...

