Som si istý, po predchádzajúcich skúsenostiach, že vyhlásenie expremiéra bude ako zvyčajne popretkávané útokmi na neprajné médiá, ktoré by ho najradšej videli na odchode z politiky, či dokonca z tohoto sveta, objaví sa tam aj sebaľútosť, samozrejme, nebude chýbať súčasný prezident, lenže tie jeho vyhlásenia oslovujú čím ďalej tým menej prívržencov a obdivovateľov, napokon, už dlhšiu dobu si bezkonkurenčne drží, a úplne zaslúžene, pozíciu lídra v rebríčku najnedôveryhodnejších politikov, práve pre spomínané atribúty pochybujem, že by v tomto smere nastali nejaké dramatické peripetie, naopak, ten odstup bude narastať...

