Každý z diskutujúcich má svoj názor na to, koho by si prial v prez. paláci, niekto spieva ódy na Harabina, ďalší na Šefčoviča, iní majú tiež svoje predstavy, hoci tu už výber nie je veľký, outsiderom je tu napr. Mikloško, tie prieskumy síce majú istú výpovednú hodnotu, v tomto smere očakávam ešte určité turbulencie, ale jednoznačnými favoritmi sú podľa mňa prv menovaní, prezidentom bude napokon súčasný kandidát Smeru...

