Mna zaujalo toto: "Pod tlakom biedy sa aj zdanlivo stabilný režim Bašara Asada začína otriasať. Pod guľkami armády padli prvé desiatky obetí, ale zdá sa, že streľba už stratila schopnosť zastrašiť zbedačených."
Tak, a teraz podme do Libye - pod akym tlakom, od akou biedou...ti libyjski "zbedacenci" isli bojovat proti Kaddafimu? - to je to, co nam asi zapadni specialisti na propagandu tazko vysvetlia...


