Preco sa nenajde jeden poctivy politik, ktory by celemu svetu do kamier povedal, ako to vsetko je, kto taha za spagatiky a kto vyvija aj teraz tlak na OSN, aby schvalila intervenciu??? Tak ako pri Kuwajte, Afganistane, Iraku...Niekto, kto konecne odhali skutocnych vladcov sveta, ktorych musia vsetci prezidenti posluchat...
Ja viem, ze by riskoval zivot a prehlasili ho za blazna - ale aj tak by to uz bolo potrebne...


