nie tych vojakov a lietadla by mal niekto nakopat..., ale tych co riadia v podstate celu svetovu politiku - financnikov, priemyselnych magnatov, spekulantov...v ktorych mene teraz budu vojaci umierat!
nie tych vojakov a lietadla by mal niekto nakopat..., ale tych co riadia v podstate celu svetovu politiku - financnikov, priemyselnych magnatov, spekulantov...v ktorych mene teraz budu vojaci umierat!
OSN v mene demokracie ide pomahat ozbrojenym rebelom, ktori sa postavili proti OFICIALNEJ vlade!!!
Toto uz neni sranda vazeni!
Mozno si ludia konecne uvedomia, ze ani OSN, ani USA, ani ostatne krajiny neriadia ich vlady a prezidenti..., ale priemyselnici, financnici, spekulanti - hrstka nenazranych gaunerov!
a ze aj budu ohrozeni - prave v tychto chvilach urcite aj su....zachrancovia pomozu...
ja nebudem proti vsetkemu a vsetkym, ale budem proti tym, co rozputaju vojnu. To co sa teraz ide stat v Libyi bude to iste co sa stalo v Iraku a Kuwajte. A bude to sakra dlho trvat...a Europa za to zaplati!
takze OSN ma pravo vojensky zlikvidovat vsetky diktatury na svete? Staci aby par rebelov v tych krajinach zacalo strielat?
nie, iba nechceme vojnu - bojime sa! A pokial pomoct niekomu, tak pravom - toto je pomoc rebelom v cudzej zemi, ktori sa postavili proto OFICIALNEJ vlade!
To je neuveritelne, som zhrozeny...Akym pravom a v koho zaujme???!
neviem ako ty, ale ja som sa netvaril - ja som pracoval!!!
Jasne - preco je u nas drahsi benzin a nafta, ked cena ropy v mieste dodania - teda v Slovnafte, je rovnaka?
chod uz do r..i s tymi kydmi - cenu ropy V MIESTE DODANIA nemame drahsiu ako spanieli - zisti si to! A uz nemel nezmysly...
Proste musis tresnut nejaku hovadinu len aby si nieco tresol...Vies o tom, ze doprava ropovodom je lacnejsia ako akykolvek tanker alebo vlak?
aha, tak predvolebne reci ty nepocitas...V tom pripade vedome obhajujes klamarov a podvadzanie obcanov ti nevadi, nie?
Zaujimave, ze napr. v takom Spanielsku, kde je min. mzda 3x vyssia su benzin a nafta lacnejsie minimalnew o 10 centov oproti Slovensku???!!! Kde je do vyslednej ceny napr. premietnuta cena prace naftarov, dopravcov, predavacov na pumpach???
no a ako toto chces odburat?? Myslis ze v tomto pripade maju sancu zamestnanci v revolte proti zamestnavatelom? Ako ich chces motivovat?
Neni nahodou JEDINYM riesenim celospolocenska revolucia a zbrusu novy system???
hlavne ked este ani ohladne madarov nema jasno a nezaoberal sa s tym...
skor by som povedal "nezavislych politikov" - pretoze sucasni politici, ci uz lavicovi alebo pravicovi, mi skor pripadaju ako zamestnanci - financnikov, mafie, priemyselnikov, zaujmovych skupin...
Odporúčame