naco
priniesli nieco pozitivne ?
nemyslim
OSN je sluzkou zaujmov USA a Izraela
vysmech medzinarodneho prava
Slovensko nikto neohrozuje
jedna sa len o zisky zbrojarskych firiem Zapadu
politika Trumpa je zatial dobra . citatelna aj perspektivna
- ochranil zivoty americanov od jadrovej vojny so Sev, Koreou
- poslal zapadoeuropskych slnieckarov tam kde patria
-snazi sa o seriozne vztahy s Putinom
no to je nieco uzasne
predpokladam , ze aj v USA ziju lidia
os vyplaty do vyplaty
po Kiskovi ma realnu sancu
ktokolvek
prial by som vsetkym slovenskym, babkam a dedko
povrazdenym za 5 eur
takejto medialnej pozornosti
da sa to citat aj tak , ze 75 percent obcanov nepoovazije spravodajstvo RTVS za objektivne
ostatne media nestoja za rec
mozno pajaci z tretieho sektora
to je co za zanarchiu
ulicne sudy ?
obe temy ma v referate Kiska
on vie vsetko
aj kto je vrah
Odporúčame