mal sa spytat
kto zabil Kuziaka
hovorit o vecnosti vztahov v priestore strednej Europy
kde sa hegemon meni kazdych 20- 30 rokov
je politicky najivne
urcite aj preto
ze Slovensko sa stalo koloniou Zapadu
vzhladom na konflikty
medzi krajinami EU a clenmi NATO
mohol zvolit aj hmlistejsiu foprmulaciu
nepocul som , aby si niekto prjial
aby Slovensko navstivil
amerjcky prezident
zabitie starej babky
romskymi zlodejmi je rovnaky zlocin
ale to zapredane , spolitizovane media nezaujima
USA manipuluju Europu do vojny s Ruskom
co je pre Europske narody samovrazedne
Želal by som si, aby navštívil aj Bratislavu,
nechceli ste Fica , budete mat Kotlebu
cim viac kandidatov , tym ma vacsie sance
Slovaci prezili rok 1968 s mensimi skodami
ludskymi aj ekonomickymi
ako prevrat v roku 1989
nielen novinari maju pravo
byt investigativni
boldrvicke prasata . no to boli zidia alo ty
fugedy
Odporúčame