most uz teraz trha na dve skupiny
zatial plati najviac na hlupe Bugarove rozhodnutie
most uz teraz trha na dve skupiny
zatial plati najviac na hlupe Bugarove rozhodnutie
Chaos
to je jedine co sa opozicnym truhlikom zatial podarilo vytvorit
vo vlade v parlamente v mysliach ludi
Kaliňákov odchod a destabilizcia vlady dvojitu vrazdu neurychlia
Je to pre Most-Híd samovražedné rozhodnutie. Strana Most-Híd je závislá na maďarských voličoch. Tí sú zas odchovaní na maďarských médiách, slovenské sledujú máločo. A maďarské médiá sú plné boja proti Sorosovi, ktorý je tam vnímaný ako prvok ohrozujúci samotnú podstatu maďarského štátu. Orbán proti nemu vedie otvorenú vojnu, ktorá je v Maďarsku vnímaná ako boj o záchranu slobody a samotnej existencie národa a má väčšinovú podporu občanov.
Tento boj sa momentálne preniesol aj na Slovensko a po Ficových vyjadreniach sa zoficiálnil. Most-Híd sa však pridal presne na opačnú stranu, ako sú naladení jeho maďarskí voliči, na stranu slniečkarsko- sorosovských síl.
to sa uvidi vo volbach
akosi tomut o kroku nerozumiem
bude mat snad Most lepsiu sancu hajit zaujmy svojich volicov mimo vlady ?
Ako to naozaj bolo, vedia len tí, čo boli v sále, ale je možné, že v prípade takejto multietnickej strany hralo pri rozhodovaní väčšiu úlohu aj zahraničnopolitické hľadisko. Aj im je jasné, že farebná revolúcia Za poslušné Slovensko má v prvom rade závažné geopolitické ciele, ktoré prekračujú hranice krajiny a je to útok nielen na Slovensko, ale na Maďarsko, Poľsko a Česko. Preto je možné sa domnievať, že časť skôr maďarsky a orbánovsky cítiacich delegátov môže Fica vnímať ako zastáncu jednoty Višegrádskej skupiny, napríklad v otázke migrantov. Naproti tomu niektorí menej maďarsky a menej slovensky cítiaci politici (spomínali sa najmä mená Šebej, Žitňanská, Kresák, Švejna, Ondrejcsák) môžu byť ideovo, organizačne či inak spriaznení skôr s víziami architektov nového svetového poriadku, o ktorých hovorí aj premiér Fico a otvorene píše maďarská tlač.
Ako to naozaj bolo, vedia len tí, čo boli v sále, ale je možné, že v prípade takejto multietnickej strany hralo pri rozhodovaní väčšiu úlohu aj zahraničnopolitické hľadisko. Aj im je jasné, že farebná revolúcia Za poslušné Slovensko má v prvom rade závažné geopolitické ciele, ktoré prekračujú hranice krajiny a je to útok nielen na Slovensko, ale na Maďarsko, Poľsko a Česko. Preto je možné sa domnievať, že časť skôr maďarsky a orbánovsky cítiacich delegátov môže Fica vnímať ako zastáncu jednoty Višegrádskej skupiny, napríklad v otázke migrantov. Naproti tomu niektorí menej maďarsky a menej slovensky cítiaci politici (spomínali sa najmä mená Šebej, Žitňanská, Kresák, Švejna, Ondrejcsák) môžu byť ideovo, organizačne či inak spriaznení skôr s víziami architektov nového svetového poriadku, o ktorých hovorí aj premiér Fico a otvorene píše maďarská tlač.
LNS by bola lepsou alternativou pre vladnu koaliciu ako Most
ale t o chce cas
vladnu krizu sposobil kiska
leden z klucovych momentov prevratu , ktoru zacala dvojvrazda
jeho ulohu treba detailne vysetrit
pan REZNIK
kedy uz konecne kopnes tu Janckarovu do tej tlstej ryti?
o Havranovi ani nehovorim
pan Kaiinak sa stal obetou
sorosovskych konspi iracii
rozsirovanymi mediami hlavnrhoprudu
bol popraveny na vlastnom dvore
vlastnymi
to mas pravdu
krivohuba bestia
nema co robit v ministerskom kresle
Slusne Slovensko
ci Slusny prezifent , to su spolocne znaky jedneho pachatela
v Cesku aj na Slovensku
Pan premier to zvlaol so statnickym profesionalizmom
je koniec pokusu o prevrat
vypatranie vrahov prinesie odpoved
kto , ako , preco
prejav matky moze byt lrn emocionalny
nie racionalny
Dvojvražda bola iba spúšťačom
to si dobre napisal
sorosoidy besneju
zas to neuhrali
Odporúčame