Odíde na smetisko dejín ako neúspešný pučista
Odíde na smetisko dejín ako neúspešný pučista
v piatok ocakavam prve nasilne strety
tragikomicke na celom procese destabilizacie Slovenska je to
ze sa tak deje na zaklade novinarskych konspiracii
je odsudeniahodne ako nezodpovedne zenie Kiska obcanov do vzajomneho konfliktu
dedko Nosal Narodny umelec
orec, Narodny umelec
kto moze mat lepsie odporucanie
do dalsich volieb bez vlady to ohromne pomoze Slovensku
vsak len pravdu povedala
jozo , vsak ten saso urazil tvojho syna teba aj dedka Nosala
osol mu to
to co boli za argumenty od hlavy statu ?
kiska hrubo urazil motorkarov
mali by mu to pripomenut
Čo môže v tejto situácii urobiť?
Zdanlivo nič, a pritom strašne veľa. Môže odmietnuť vymenovať konkrétnych ministrov. Ústavní právnici môžu namietať, že je to protiústavné, ale v tej chvíli to už bude politická otázka, nie právna. Čo sa môže stať? Celá záležitosť skončí na ústavnom súde, ktorý prijme rozhodnutie o rok či dva... No a medzitým prezident môže odobrať Petrovi Pellegrinimu poverenie, pretože – a to je kľúčová vec – na zostavenie vlády nedostal žiadne časové ohraničenie. A ja pochybujem, že akýkoľvek minister vnútra, ktorého navrhne Smer, bude Andrejovi Kiskovi dosť dobrý.
dalo sa to cakat
kiska nema zaujem na ukonceni krizy
ludia sa mastrielaju pre hluposti
bol to hlavny svedok tragedie malajzijskeho lietadla
ked Smer vyzve masy na podporu svojej politiky
zubari budu mat zlate obdobiet
Odporúčame