a existuje ten Soros ?
a existuje ten Soros ?
mam to mu rozumiet tak , ze
Soros a chbotnica jeho organizacii neexistuje ?
“Môžem sa domnievať, že ide o pokus o ďalšiu farebnú revolúciu. Ale to je zatiaľ iba moja domnienka a rád si túto domnienku overím rozhovormi so slovenskými politikmi,” komentoval Zeman dianie na Slovensku v posledných týždňoch.
kiskovi to treba zratat pri zostavovani rozpoctu
a to tak , aby ten jeho pelech lotrovsky kuril a svietil az do konca volebneho obdobia
len svieckami
vrah sa kooordinoval s prezidentom
to si treba vsimat
Kiska je zastupca oligarchov
Som rad , ze syn Joza Raza sa predstavil v spickovej slovenskej polirike
drzim mu palce
zabili ho ti , ktori nad jeho hrobom najviac lamentuju
je to politicka vrazda
neverm , ze ma uprimny zaujem o upokojenie situacie
a vladu nevymenuje
hor sa ho vojny
liberalni debili
Odporúčame