je to neskutocna hanba
vsetci sa tesili , svet mal nadej
https://www.youtube.com/watch?v=_aBRsh5kL uI
uz nema
nehodi sa ukazovat pohlavie na ulici
na Slovensku nikdy nebola vacsinova vola
integrovat sa do EU
ak bude SNS taktymto sposobom prezentovat svoju politiku
tak 90 percent ich volicov prejde ku Kotlebovi
ano , je to seriozny clovek
a v sucasnosti nas najlepsi politik
mame stastie
ked sa dokonci druha vetva severneho prudu
bude Ukrajina totalne izolovana bez minimalnej sance zaradit sa medzi priemerne vyspele staty
asi to stavali kuchari ci politologovia
mozno absolventi socialnej prace
a nevies kedy sa odnesu do Izraela aj clenovia ukrajinskej chunty ?
Kotleba a jeho strana este nikomu ziadnu skodu nesposobili
na rozdiel od inych tzv, demokratickych stran , ktore rozvratili stat
znicili priemysel skolstvo , zdravotnictvo , polnohospodarstvo , armadu
tie treba zakazat , ci trestopravne postihovat
Odporúčame