pre koho ?
kisko behni za kamosom , nech to vyrovna
miliard ma dost
namoze nakupit nic ,co by povstalci nemohli dorovnat
zbavia sa smejdu ako briti saxonov
oligarchovia zarobia
ked ta zaujima chlieb , pozri si hore video :)
tuto sa prihlas :)
V Ukrajině verbují do informačních vojsk:
"Za rok se nám podařilo dát dohromady mocnou armádu, která nás hrdině brání na území Donbasu. Nastal čas vzdorovat ruským okupantům i na informační frontě.
Každý Ukrajinec s přístupem k Internetu může přispět svým dílem k informačnímu boji."
Zájemcům se doporučuje zaregistrovat svůj mail na i-army.org. Další příkazy budou dostávat přímo do mailu.
zdivocela krajina
tuto liberalnu pseudodemokraciu prezije
pri zdravom tele a rozume
len skutocne extremne odolny jedinec
skulavy pes
povodne za minuly rok sposobili skodu za 15 milionov
sankcie proti Rusku sposobili Slovensku skodu za 150 milionov
Britania je stary kmin
tiez by si rada nieco z Ukrajiny uchmatla
Filan mi nevadi
ale ten prud spravodajských manipulacii a klamstiev ma rozculuje
Odporúčame