je rozdiel moct a musiet
oni bohuzial musia
je rozdiel moct a musiet
oni bohuzial musia
pravdolaskovci maju strach
Komentátor Českého rozhlasu a někdejší diplomat Alexander Tolčinský odpověděl na otázku, zda je nutné omezit svobodu slova v zájmu „obrany před ruskou propagandou“:
"Domnívám se, že to bude nezbytně nutné. Ruská média také vysílají do Česka a Moskva tu má své stoupence. Viz nedávné vstoupení Jana Petránka o oprávnění anexe Krymu, nebo Jiřího Vyvadila, který své neznalosti nahrazoval vulgárním chováním k moderátorce ČT."
Pomník vďaky
Hoci som mladý, pochabý,
hoc‘ dokázať chcem viac a viac,
už neraz som sa zamyslel,
dozadu hlavu obrátiac.
A čo som videl?
Život bohatý, plynúci v šťastnej krajine,
veselé detstvo chlapčenské,
v slobodnej, šťastnej rodine.
Čím rokov viac, čím starší som,
tým viac sa zamýšľam:
Ako to, že domov môj,
teplučký stále mám?!
Za to, že neviem, čo zrada, klam,
že život to je pre mňa dar,
nie utrpenie, klamstvo, mar,
vďaka ti, slávny Február!
martinko , tebe sa bude na tych captavych nohách zle utekat :)))))
no jaa ti drzim palce Stefanec
vydrz az do konca
ako na teba pozeram , dlho to trvat nebude
len hlupak , ci politicky diletant sa pripoji na stranu , ktora uz prehrala
moralne , politicky , ekonomicky , vojensky
prisli v noci ako zlodeji
dedkovia by ich vyvalali v dechte a v peri :))
ma pravdu
dosledky budu rovnako katastrofalne
sankcie treba zrusit
EU by sa mala ospravedlnit Rusku za nezodpovednu politiku
jasna neochota dodrziavat minske dohovory
Odporúčame