zacalo to majdanom
vyzera to ako pohreb demokracie , nikto sa nesmeje
povedal by som , ze velku radost z toho co vyviedli Ukrajincom , nemaju
skor strach z toho co bude
nikto z vyznamnych politikov sa tohto hanebneho vyrocia excelentného posliapania demokratických princípov
nezucastnil
len taki druhoradi posukovia
dones , podrz :)
to je aj moje vyznanie
„Som extrémny Rusofil a Pansláv do špiku kosti a tým pádom som veľmi riziková osoba a predstavujem vážne bezprostredné riziko. V prípade môjho povolania do zločineckej organizácie NATO, ktorej súčasťou je naša protektorátna "armáda", okamžite otočím zbraň proti vlastizradcom a kolaborantom a následne dezertujem na stranu našich Ruských Slovanských Bratov a budem bojovať proti vlastizradcom a kolaborantom, ktorí už 25 rokov okupujú našu vlasť.
zajtra inaksi nebudeme
a general NATO na tom nic nezmeni
premie za rekordny beh pred rusom nebudu ?
tvoja mozgova kapacita je toho dôkazom :)
stale je to dobre
ak bude propaganda zapadu postavena na
furikovi a lewandovskom :)
Zapad dosiahol svoj ciel
bratia sa vrazdia medzi sebou
Odporúčame