a pussy riot pocuvas ?
a potom ich ukrajinci vratia americanom
co sa ta Nemka pomiatla ?
spojenectvo s ukrajinskou chuntou nema ziadnu perspektivu
Len s Ruskom je Europa silna
sebestacna , nezavisla
je zrejme , ze americania kladu Rusku nesplnitelne podmienky
aby mohli eskalovat vojnu na Ukrajine
poucny blog
keby ta Nemka mala trochu charakteru
prestala by u ukrajinského masiara nakupovat
pohrdas slobodnými mediami ?
vsak ty si komunista
degeneracia pravdolaskovcov bola badatelna uz vtedy
https://www.youtube.com/watch?v=YXUIAqGFYNw
vidim ju aj na tvojom zivotnom postoji
pytam sa , co pozitivne primiesol kapitalizmus na Slovensko
nevidim nic
po likvidacii kotla v Debalceve bude ukrajinska armada nefunkcna
otvori sa cesta na Mariopol , Odesu , Charkov ......
myslim si , ze keby ludia tusili co pride po ich odchode ,
boli by s pritomnostou sovietskych vojsk suhlasili
je to signal , ktory sa neda prehliadnut
piata kolona sa zaktivizovala ?
len prostoduchy jedinec si moze namyslat,
ze Rusko si necha nanutit volu Zapadu
Cas dal za pravdu prezidentovi Ukrajiny Janukovicovi,
Ukrajina sa mocensky ,ekonomicky , teritorialne rozpada ,
ked odmietol orientaciu krajiny na EU
Ukrajina je prilis velke susto pre EU aj Rusko
to sa neda pozuvat , tym sa da len zadusit
v podstate vo vsetkom
okrajove veci zvyraznil , pozitivne zamlcal
Odporúčame