ako vies ?
Alebo viete o Ruských utečeneckých táboroch, v ktorých sa nachádzajú utečenci, ktorí tak milujú Putina ako píšete?
robili to celu svoju historiu
a preco si za rokovaci stol sadaju zástupcovia krajin ktori to krviprelievanie sposobili ?
Stav ukrajinskej armady je asi 50 000 muzov
vo frontových jednotkach je asi 15 000 muzov
v kotli Debalcevo uviazlo 5 az 7 000 muzov
cize polovicu bojujúcej armady moze chronta odpisat
ta velkodusnost sa mu nevyplati
Líder ukrajinského radikálneho združenia Pravý sektor Dmitrij Jaroš vyhlásil, že zoskupenie neuznáva Minské dohody a bude pokračovať v bojoch. Napísal to na svojej stránke vo Facebooku.
Pravý sektor si ponecháva právo pokračovať v aktívnych bojových operáciách v súlade s operatívnymi plánmi až do úplného oslobodenia ukrajinskej zeme“, - napísal Jaroš.
Zdôraznil, že akákoľvek dohoda s Ruskom nie je možná.
nezabudni si tu kabelku
co klamal spojencom do tvare ?
ARD: Regulerní ruská vojska na Donbasu nejsou
13.2.15
Ukrajina: Bývalý předseda vojenského výboru NATO, penzionovaný generál Harald Kujat ve vysílání německého telekanálu ARD:
„Stále znova a znova slyšíme z různých stran, že se tam regulerní ruská armáda používá. I ukrajinský prezident to často opakuje. Ale já nemám takovou informaci, která by to důvěryhodně potvrzovala. Chci spíš obrátit vaši pozornost na to, že ukrajinský generá před několika dny sám řekl, že oni nebojují s regulerní armádou Ruska.“
Odporúčame