snad nechcu aby sme kricali Éljen a háború!
snad nechcu aby sme kricali Éljen a háború!
to uz pisal Bela Tuka
Som hrdý na to, že po boku najmocnejšej armády sveta pomáhate vytvárať novú Európu. Oči celej planéty sa upierajú na vás: ste súčasťou širokej medzinárodnej koalície, ktorá bráni hodnoty západnej civilizácie pred východným terorom. – Tuka 6. júla 1941 slovenským vojakom
za tohto sprtkaveneho kapitalizmu nas vtiahli uz do troch vojen
teraz pripravuju verejnost na vstup do dalsej - proti Rusku
ja som prisahal socialistickej armade
a prisahu dodrzim
keby ucastnici svieckovej manifestacie co len tusili , aky obludny rezim privedu k moci
nebola by tam ani noha
drzkova a dva rozky by ta neuspokojili ?
kuka jak zaba z prachu
rad by som vedel ,kade vedie ta cesta , ktorou Porosenko zasobuje obklucene vojska
ako tvrdi
to je spolocna obava
vychodu , zapadu , juhu aj severu
neviem , ci sa Ti niekedy podari napisat nieco trefnejsie :)))
Kyjev ztratil spojení s obklíčenou skupinou pod Děbalcevem
14.2.15
Ukrajina: Bývalý poslanec Ukrajiny Igor Markov:
"Nedávno byla rebely obsazena nevelká obec. Ještě celých 24 hodin tam posílalo ukrajinské velitelství náboje a zbraně. Domobrana je s radostí přijímala a uvěznila ty, kdo je přivezli. Konkrétně včera vjela ukrajinská radiorozvědka se všemi klíči, kódy a šiframi přímo do ležení domobrany. Ukrajinské vedení vůbec netuší, co se v Děbalcevu děje."
niekto by mal vysvetlit ako moze byt vesta po zaruke
predpokladam , ze piata kolona bude protestovat
proti zvysovaniu zivotnej urovne
nepodpisal
nikto z vrcholových politikov to nepodpisal
Odporúčame