Keď som bol prváčik, a naučil som sa písať, tak som takto ako tento juuuser luuuser vyzdoboval napísaný text kadejakými kresbičkami, Darmo, infantilní kremľoboti sú rozumovo na úrovni prváčikov. :-DDD
Ešte si tam zabudol prilepiť strašiaka do maku, krikľavo zbarveného papagája a šaša z cirkusu.
Ale nesmúť, k somarinám, čo si popísal sa tie obrážteky veľmi hodia :-DDD

