ruskou propagandou vyrobené video v atelieroch MOSFILM
ruskou propagandou vyrobené video v atelieroch MOSFILM
++++++++++++
Ale si mu pľasol, sťaby mokrým vechťom skrz jeho klamársku papuľu! :-DDD
Pýtal sa ťa niekto na tvoj pridrbaný opilecký názor?
Čo má tento tvoj výgrcok spoloční s témou článku?
Chodíš sem iba zaprasovať diskusie!
Oni nemajú hanby, oni budú smrdieť v tejto spoločnosti až do smrti. Podobne ako agent LOTOS alebo agent BUREŠ. Aj agent SPIRITUÁL bez hanby smrdel až do svojej smrti a oblboval sprosté ovečky, ktoré mu aj napriek dôkazom o udávaní verili.
Takže si POTVRDIL že Rusi sú také isté svine ako Amíci. Ďakujem za JEDNOZNAČNY dôkaz z tvojej klávesnice. :-P
drevené podlahy.
Naozaj to mohli páni z Pravdy zverejniť, ale ani si nedali tú námahu, aby to pre čitateľov vyhľadali na internete.
Tá firma vyrába drevené podlahy.
Ako ohrozujú drevené podlahy kremeľských smradľavých fašistických psov?
Ruskí vojaci sa hromadne vzdávajú Ukrajincom.
Rusi vtrhli na Ukrajinu a vraždia tam civilistov. Aj deti na detských ihriskách!!!
SMRŤ PUTLLEROVSKÉMU FAŠIZMU!!
Kremľoboti všech zemí, vyližte si pr del!
Nestačí? Ludia tebou opovrhujú a ty sa na sebe rehoceš? Ušiel si z Pezinka alebo z Plešivca?
Ahoj, ty dementný papagáj. :-DDD
Nerob tu zo seba debila. Nikto tvojím debilitám neverí, ani tej smradľavej kremeľskej fašistickej propagande, ktorou tu zasie raš diskusiu. :-P
Ale no tak! Poprosil by som DEBILOV, aby si pozreli aj to video - TO NEBOLI VOJACI!!!
To bola nábočenská procesia!!!
Názory debila Pedra pod akýmkoľvek nickom ma iba rozosmievajú.
Pokračuj, Pedro, Stano, Pišiprd či ako sa voláš, nič múdre si nikdy sem naedal, iba sem dovážaš kremeľskú propagadistickú debilitu. Pokračuj, prišiel som sa sem baviť na debilitách kremľobotov a ako vidím, dnes mám o zábavu postarané :-DDD
Jeden RUSKÝ !!! bloger vo videu hovoril, že jednotky ruskej armády často dobýjajú ukrajinské dediny "na úver". To znamená, že veliteľ jednotky nahlási dobytie dediny skôr, ako sa naozaj stane. Potom sa snažia "úver splatiť" a dedinu dobyť dodatočne za každú cenu, teda za cenu veľkých strát vojakov, ktorých posielajú masovo do útoku.
To uz sa tu pisalo viackrat, proste ruska armada tak funguje, ze kazdy velitel prikrasluje situaciu. A postupne sa to nabaluje, preto napriklad uz rusi znicili ukrajinske letectvo asi 5 krat.
A aj preto ze takto klamu sami sebe su tak slabi.
Keby si tolko neklamali tak možno tú vojnu uz davno vyhraju.
Vsak aj zaciatok bol presne taky, klamali sami sebe ze ukrajinci ich budu vitat s ruzami. Lebo fsb minula oficialne miliardy na uplatky, realne hlavne sebe ich dali a sefom tvrdili ze vsetko je ok, ziadny odpor nebude. A bol.
Nech sa aspoň smejú, keď už pomaly nebudú mať čo žrať:
https://www.facebook.com/startitupcommunity/…
A pomaly bude v Rusku vodka asi na prídel:
To sú Rusi, ale tí Azijci ak sa nase rú ako vtedy v roku 2022...
Odporúčame