Už som písal, že keby som bol .ocot, tak by som napísal, kde skutočne bývam.
Možno Fiľakove a možno nie vo Fiľakove. Že by v Orechovej Potôni? Alebo v Kolbasove? Nebodaj v Kučišdorfe? Alebo v Makove?
A ty ako, si .ocot? Napísal si že si Hrochoťan :-DDD
A čo vo vašej Hrochoťskej krčme robia ožrani?

