Moznoze dovtedy svojpravne europske narody poslu eurohujerov do r.iti a s nimi aj cely bruselsky diktat.:-))
Moznoze dovtedy svojpravne europske narody poslu eurohujerov do r.iti a s nimi aj cely bruselsky diktat.:-))
Tak, ženatý. No, te búúúúh.... :-)))))))))))
Takže Yosef sa bude hrať na ženu. Ktovie, či si aj "nechá " narásť prsia a oholiť nohy? :-)))))))))
Potreboval sa ukazat. ked Lajo Vajo lesti topanky Guterresovi. :-))))))))
Preco si niekto moze obtierat papulu o Slovakov beztrestne? A odpovede su mazane? Haaaa? :-)))))))))))
Mazemeeeeee???!!!!! Cenzura, to nie je pekneeee. :-))))))))))))
Niektorym dobrym anjelom zhabu aj kridla. Aby si ich neosablili. :-)))))))
Ja si idem kupit po Tereskovovej. To budem mat vacsiu istotu. Ba aj v homo klube. :-)))))))))
Pre istotu som si pod tymto clankom natiahol plechove trenky. :-))))))))
Vrzli dvere, vrzli panty
A dnu vtrhli buzersrandi
Za poslednu korunu
Kupili si sprcgumu.... :-))))))))))))
Ale, fúj....prežrať, vyslopať 17 000 éčiek a potom to všetko vygŕcať....:-((((
Veru, sváčko....venujú sa oni radšej zajačkom, kozičkám, kravkám. Politika je nad ich pochop .....:-)
Kvalifikovana vacsina je dobre odporucanie. A parlament vymenuje. :-) Treba lietajuceho prezidenta odlahcit. Aj tak ma toho na trojdnovy pracovny tyzden vyse hlavy. :-))))))))))
Ta u vas na valale ako? Rodinka zdrava? :-))))))
files.rozvojvidieka.webnode.sk/200006455 -efa9af0a3a/20111208 Tapakovci.jpg
Odporúčame