Spanielsko je memento.
Tak nejako by to vyzeralo v "europskom jadre". Ak raz strati narod zvrchovanost nad svojim uzemim, naspat ju ziska iba za cenu obeti.
Spanielsko je memento.
Tak nejako by to vyzeralo v "europskom jadre". Ak raz strati narod zvrchovanost nad svojim uzemim, naspat ju ziska iba za cenu obeti.
Myslis tuto? :-))
http://www.incheba.sk/vystavy/body-the-exhib …
A ktoryze je Masaryk? A ktoryze Benes? :-)))))))))))
Sudruzka redaktorka, a to naozaj tak nosite v hlave? Alebo, mesec zastrngal? .-))))
Až po polnoci, Milášku...až po polnoci. :-))
Kotleba na hrad! :-)))))))))))
Mozno aj Kalousek. ked mu dojde konak. .-))))))))))))
V roku 1943 Beneš vyhlásil: „Mně nikdy nedostanete k tomu, abych uznal slovenský národ ... zastávám neochvejne názor že Slováci jsou Češi a že slovenský jazyk jest jen jedním z nárečí českého jazyka, tak jak tomu je s hanáčtinou nebo s jinými nářečími české řeči. Nikomu nebránim., aby o sobě říkal, že je Slovák, avšak nedopustím, aby se prohlašovalo, že existuje národ slovenský (Cesta ke květnu I/1. Praha 1965, s. 53 - 54, cit S. FALŤAN: Slovenská otázka v Československu, Bratislava 1968, s, 135.).
„Niet slovenského národa. To je len výmysel maďarskej propagandy. Zakladáme na Slovensku školy. Musíme počkať na ich výsledky. O jednu generáciu nebude rozdiel medzi dvoma vetvami nášho národa… český národ je i pod Tatrami“.
Zdroj: T. G. Masaryk pre francúzsky denník Le Petit Parisien zo 14. septembra 1921.
„Slováci jsou Čechy, přes to, že užívají svého nářečí jakožto spisovného jazyka“.
Zdroj: T. G. Masaryk – memorandum Independent Bohemia z roku 1915, adresované britskému ministrovi zahraničných vecí Edwardovi Greyovi. Seton-Watson, R.W.: Masaryk in England, (Cambridge:1943), s. 125.
Jedenasta vyzva: Uhrik na hrad! :-)))))
Posledny prieskum na http://www.nitralive.sk k 30.10.2017
Kotleba na hrad! :-)))))
Svata prostoto! :-)))))) Metafora...metafora...metafora....
Skus do zajtra porozmyslat. Ak sa ti "nezadari", napisem ti to polopate. :-)))))))))
Pocul si uz niekedy nieco o metafore? Ci? :-))))
Musel. Bal som sa, ze vrece bulharskych banduriek tu zavesi rukovät SZM. :-)))))))))))))
Demokracia. :-)
A takto nejako by sa to vyberalo aj v "jadre EU". Stat,narod, ktory by mal iny nazor ako Brusel, dostane darcek v podobe demarsi, zatykania a gumovych projektilov. Vsetko v rezii Bruselu. napokon....europrokuratora uz mame. proces sa zacina.......
No jo, ochranari...ti by najradsej nechali cele Tatry zozrat lykozrutom a medvede, aby ste strpeli aj v centrach miest.
Expert na separistov... :-))))))))))) Asi taky, ako estebencik na extremizmus. :-)))
Odporúčame