Zrejme mas na mysli Slovakov, zijucich na juznom Slovensku, ktori, na hanbu svojich predkov, zabudli
svoj rodny jazyk- slovencinu. Ale to sa da napravit. Cielavedomou pracou statu v skolstve. Od materskych skol, az po vysoke. A to zavedenim jedineho vzdelavacieho jazyka, slovenciny, na celom uzemi Slovenskej republiky. :-)

