No, a ak sa nahrnieme do jadra, zostaneme nielen bez letky, ale aj bez moznosti o tom povedat vlastny nazor. Tavy, kebab, truby na minaretoch....to bude ro prave orechove.
No, a ak sa nahrnieme do jadra, zostaneme nielen bez letky, ale aj bez moznosti o tom povedat vlastny nazor. Tavy, kebab, truby na minaretoch....to bude ro prave orechove.
)))))))) Nooo, ked uz aj zid ma problem definovat " slusneho zida" , ani sa necudujem nasim predkom.)))))))))))
Hned vidiet, ze okrem aspon akeho takeho vzdelania ti chyba aj primerana vychova. Asi si nemal detsku izbu a biele podkolienky. :-)))))))))))))Robis hanbu slusnym zidom. Okrem toho si dokazom nadcasovosti a spravnosti Sturovych vyrokov. :-))))
Prave naopak. Poznat zastancov politickych procesov je prospesne. :-)
Skoda, ze uz nezije sudca Daxner. istotne by autorke rad zatlieskal, ba aj poradil, ako by sa mal taky nezavisly, demokraticky sudca spravat. ved taky povojnovy narodny sud by bol istotne hodny nasledovania. Ci?
Letecke spolocnosti z "rozvojovych" krajin by mali na prepravu cestujucich pouzivat vyhradne tavy.
Myslis, ze ten z Humeneho je polsky zid? :-)))))))))))
Kazdu chvilu cakam, kedy tento kovany sionista navrhne aj zrusenie pamatnikov holokaustu. Ci nie?
A tu je par jeho nazorov na Slovakov. Treba mu ich pripominat castejsie:
Re: Holocaust industry (George, 30.01.2004 0:58)
Keby bola na svete skutocna spravodlivost tak skkkur.veny a moralne pokriveny narod ako Vy SLovaci by ani nemal existovat.Ste hambou bielej rasy co iba zaberate miesto na tomto svete.Nic ine ako narod zlodejov a bezocivych sv.in.Zdochnite.Hi..tler mal pravdu.Ste podradna rasa.Nic viac nic menej....
Ak by si niekto takto pustil na Slovensku papulu na spacir, myslim. ze by zbieral svoje krankasove zuby na zemi skor, nez napocita do pät.
Nuz co, rada Janov estebakov sa rozrasta....Jan Biencik, Jan Udaj, Jan Evanjelik, Jan Grundzavy...
Estebaci vsetkych stran, spojte sa! :-))))))))
Plavcan mi pripomina Slavkovsku. Z jedneho kosiara a tiez curala mimo misu.
To pojde do stratena.....keby tak byval v dome s c.1488, to by bolo haloooo....
Ak to spravi, konci "coby dup". :-))
Odporúčame