To akoze, myslis, ze Reznik spravi s Ficom poriadok? :-)
To akoze, myslis, ze Reznik spravi s Ficom poriadok? :-)
Pochytajme sa za ruky. To pomaha!
Aj listami obohnat. ))))))))
No, amen tma...)))))
Co nevidiet sa dockame nariadenia EK, v ktorom vrecku mame nosit kluce. ))))
csókolózás kéz, fiatal hölgy...:-)
Co tam po tom...ale, ta krasna cokoladova hneda. Vies aku atmosferu to doda fotografii? Lindt je proti tomu suvix. )))))))
Hehe....Biencik, Udaj, Evanjelik. Traja Janovia, akoby ich jedna mater/ z Februarky/ mala. ))))))))
A po voľbách sa budú presstitúti čudovať, ako beta vajciam. :-)))))))
Toto je kľúčové: ..".Brusel podľa neho /Péter Szijjártó/ nemôže suverénne štáty zbaviť práva rozhodnúť, koho majú na svojom území prijať."...
Tak to je správne, tak to je a tak to musí zostať!
Na otázku, ako na Kaczynského, dostáva autor jasnú odpoveď..."Jděte si po svejch, Hujere"...))))))
O com to tocis, Lajko? Guterres ta nepochvali. ))))
Syrski doktori a inzinieri uz balia kufre. Vivat Benovsky! Vivat besenovsky! )))
Nuz, len aby, napokon,vo Vahu neskoncilo cele hradne bralo.
Ten iqvacik nech si radsej maturitu dorobi. )))))
Odporúčame