Hmm...dovoz pracovnikov zo zahranicia...to je sifra pre prisun migrantov?? (
Hmm...dovoz pracovnikov zo zahranicia...to je sifra pre prisun migrantov?? (
A co, ked dostanu vlka. To bude stekotu. ))))))))
Radsej som ani nepisal. Ale isto som mal pravdu. :-))))))))))
Prave mu skoncil ramadan. Zasetril. :-)))))))))))
Prosim ta a kto by po nom zbieral hovna??? :-)))))))))))))))))))
Dovoz pracovnej sily zo zahraničia je krajné riešenie, povedal Fico.
Sýrski inžinieri už majú zbalené kufre....
Raz darmo...prvá liga je prvá liga. Zvykajte si. Preceda vám to vysvetlí.
MUDr. Osusky? :-)))))))))))))))))))))
Mozem ti robit fixkou ciary na plachty. Aby si rovno skladal. :-)))))))))))))
Mne sa vidi, ze mu aj okena z vrecka trci. :-)))))))
Zvonku cierny, z vnutra duhovy. :-))))))))))
))))
Svata prostoto. Do chaosu, nepokojov a Europy bez buducnosti vedu rozhodnutia eurohujerov a ich narodnych prisluhovacov. Migracna invazia, moslimsky teror, beznadej....volanie po rychlych rieseniach nie je extremizmus, je to pud sebazachovy.
Aby si to pochopil, musel by si aj hybat rozumom, nie iba bezhlavo plnit manual #somtu.
Merkelovej, Junckerovi....etc...politikom bez potomkov na buducnosti Europy nezalezi. Tebe?
Ked ho milujes, nie je co riesit.
Miluj duhu, ochutnaj duhu....)))))))
Nedaval v skole pozor. Asi myslel Stalina. :-)
Opytaj sa na porade s Bencikom a Sebejom. Ked uz nevies citat s porozumenim. Zda sa, ze v #somtu robia nabor, nie vyber. )))))
Odporúčame