Možno aj červené bandúrky. :-))))
Lolo, zabudol si si predkožku z čela ohrnúť. :-)))))
Stačí aby štúrovci popísali realitu v Uhorsku a dnešným slniéčkarom vypenili nervy. :-)))))))))
Re: Holocaust industry (George, 30.01.2004 0:58)
Keby bola na svete skutocna spravodlivost tak skkkur.veny a moralne pokriveny narod ako Vy SLovaci by ani nemal existovat.Ste hambou bielej rasy co iba zaberate miesto na tomto svete.Nic ine ako narod zlodejov a bezocivych sv.in.Zdochnite.Hi..tler mal pravdu.Ste podradna rasa.Nic viac nic menej....
Ak by si niekto takto pustil na Slovensku papulu na spacir, myslim. ze by zbieral svoje krankasove zuby na zemi skor, nez napocita do pät.
Veru tak. Iba neukojeny sovinista a sionista dokaze Stura nazvat romantickym idiotom, ci antisemitom.
Trasieš chvostom, trasieš, ale domýšľavosť máš ako háďatko repné. :-))
Jehovisticke chlopotiny si nechaj do siene kralovstva. Tu s nimi slusnych ludi neotravuj!
Ja mam rad skupinu Deep Purple. :-))))
Nahubkovy zakon napokon pozerie svojich tvorcov.
Talianska pobrezna straz? Taliani strazia africke pobrezie?
Clovece, ty sa radsej venuj olizovaniu znamok.:-)))))
Napriklad nozik znacky Sarajevo. :-))))
Kde si vyhrabal cislo 85 000? Vycucal z prsta???
Ja som "zdeseny" zo sudruha velvyslanca. Aj vaj, aj vaj. :-)
Odporúčame