Velka chyba. A chyby Soros neodpusta.
Pripravujem tam panelovu diskusiu. Pozval som tri hostky z Nigerie. Po skonceni oficialneho programu predvedu tanec plodnosti. :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Tak, ako som to popisal v svojich prispevkoch 14:36, 14:39.
Ziadne rokovanie, ziadne zmeny, ziadne hlasovanie. Svojou ucastou/ktori sme sa stretli/ prijimame.....
Citaj, iqac:
...,„My, hlavy štátov a vlád a vysokí predstavitelia, k t o r í sa s t r e t l i v Maroku 10. a 11. decembra 2018, opätovne potvrdzujúc Newyorskú deklaráciu pre utečencov a migrantov a odhodlaní významne prispieť k posilneniu spolupráce v oblasti medzinárodnej migrácie vo všetkých jej rozmeroch, sme prijali tento globálny rámec pre bezpečnú, riadenú a legálnu migráciu.“...
Na rade je Fico a vaha jeho hlasu v Smere. Ak podlahne, ci prehra....arrivederci.
Takze, bez paktu nas budu kopat do chomuta. A s paktom do chomuta strcime hlavu sami. Tak?
K Dankovmu titulu sa mozo kedykolvek vratit.Ak sa pridame k paktu v Marrakesi,navrat nie je mozny.
V Marrakesi sa stretavaju staty, ktore s rezoluciou, ktoru OSN pripravilo, suhlasia. Idu tam iba ti, ktori nemaju vyhrady. O zmenach sa rokovat nebude.
Danko nema prosit,ale presadzovat zaujmy svojich volicov . Ma na to a preto politicku silu a postavenie.
Ziadne zmeny sa tam prijimat nebudu. Samotna ucast je prejavom suhlasu. A ak by sa aj hlasovalo o zmenach, nemame sancu presadit nic.
Ak Smer pusti Lajcaka do Marrakesa, konci. Strana, ktora neobhajuje narodnostatne zaujmy, nemoze vladnut.
Zdalo sa mi, ze ti nesluzi zrak. Ale ty, evidentne, potrebujes doktora Chocholouska.
Uz nepracujes? Stratil si lopatu? :-)))))))))))))))))
A? To nevylucuje:
Uz mu ani stamgastri z Kolecka nepomahaju. :-)))))))))))
Herodes-123 Herodes-123
5892426 dnes
20:28
Naviac, sedis za PC a zijes v spomienkach. :-))))))
Takze preto "Kiskovci" ogrcali vladny special. Demokraaaacia. :-)))))))))))))))))))))
Odporúčame