Nech si objednaju gambateho.
Tak, to je masa.....a to vsetko podelene tromi, ako kdesi pise nas "esejista" a vysluzily "bedagog" stanislav41. :-))))))))))))))))))))
Hamburger a Colu uz na gumovom clne a netreba ich nanovo nakladat. :-)))
Babicka by ho mala prehnut cez koleno a natrieskat mu na holu rit. :-)))))))))))
Myslis, ze klame aj sasky ministersky predseda Kretschmer?
Istotne tam bude aj kvota pre migrantov z rovnikovej Afriky. Inak by to bola diskriminacia. A to by Macron neustal. :-)))))
To vyda na chirurgov aj do troch nemocnic.
Sudruzka Krempaska uz asi pise blog.
Za gule do prievanu a odtat.
„[S]lovenský jazyk je archaickým dialektom češtiny; každý Slovák rozumie po česky a každý Čech rozumie po slovensky.“
Zdroj: Memorandum Uznanie Československej národnej rady a československej armády, Masaryk, 31. august 1918.
„Slováci jsou Čechy, přes to, že užívají svého nářečí jakožto spisovného jazyka“.
Zdroj: T. G. Masaryk – memorandum Independent Bohemia z roku 1915, adresované britskému ministrovi zahraničných vecí Edwardovi Greyovi. Seton-Watson, R.W.: Masaryk in England, (Cambridge:1943), s. 125.
V kontexte uvedeneho budem vzdy povazovat cechoslovakizmus za prasivu ideologiu a cechoslovakistov, popierajucich existenciu slovenskeho naroda, za smradov, Nech je to ktokolvek.
Pripajam sa k tebe evita s malou edukacnou vsuvkou, lebo vidim, ze v kontexte prispevkov niektorych diskuterov je to potrebne.
Cechoslovakizmus je ideologia jednotneho ceskoslovenskeho naroda, popierajuca existenciu naroda slovenskeho,slovencinu chape iba ako dialekt cestiny. Spochybnuje schopnost Slovakov byt svojbytnymi.
Cechoslovakista, ako vyplyva z logiky, je privrzenec, podporovatel a siritel tejto ideologie v praxi. Takymi boli Masaryk, Benes, ci Novotny. Etc...nasledovnici, aj privrzenci v dnesnych casoch.
Citat Masaryka:
„Niet slovenského národa. To je len výmysel maďarskej propagandy. Zakladáme na Slovensku školy. Musíme počkať na ich výsledky. O jednu generáciu nebude rozdiel medzi dvoma vetvami nášho národa… český národ je i pod Tatrami“.
„[S]lovenský jazyk je archaickým dialektom češtiny; každý Slovák rozumie po česky a každý Čech rozumie po slovensky.“
Zdroj: Memorandum Uznanie Československej národnej rady a československej armády, Masaryk, 31. august 1918.
„Slováci jsou Čechy, přes to, že užívají svého nářečí jakožto spisovného jazyka“.
Zdroj: T. G. Masaryk – memorandum Independent Bohemia z roku 1915, adresované britskému ministrovi zahraničných vecí Edwardovi Greyovi. Seton-Watson, R.W.: Masaryk in England, (Cambridge:1943), s. 125.
V kontexte uvedeneho budem vzdy povazovat cheslovakizmus za prasivu ideologiu a cechoslovakistov, popierajucich existenciu slovenskeho naroda, za smradov, Nech je to ktokolvek.
Pripajam sa k tebe evita s malou edukacnou vsuvkou, lebo vidim, ze v kontexte prispevkov niektorych diskuterov je to potrebne.
Cechoslovakizmus je ideologia jednotneho ceskoslovenskeho naroda, popierajuca existenciu naroda slovenskeho,slovencinu chape iba ako dialekt cestiny. Spochybnuje schopnost Slovakov byt svojbytnymi.
Cechoslovakista, ako vyplyva z logiky, je privrzenec, podporovatel a siritel tejto ideologie v praxi. Takymi boli Masaryk, Benes, ci Novotny. Etc...nasledovnici, aj privrzenci v dnesnych casoch.
Citat Masaryka:
„Niet slovenského národa. To je len výmysel maďarskej propagandy. Zakladáme na Slovensku školy. Musíme počkať na ich výsledky. O jednu generáciu nebude rozdiel medzi dvoma vetvami nášho národa… český národ je i pod Tatrami“.
Zdroj: T. G. Masaryk pre francúzsky denník Le Petit Parisien zo 14. septembra 1921.
Nic nebrani tomu, aby sa cele skolstvo, teda aj zakladne a stredne, vratilo pod gesciu statu. Presunom na samospravu, najma na miestnu samospravu stratilo skolstvo kus kvality, zmieta sa aj v inych problemoch. Vid problem so zriadovanim slovenskych skol na juhu Slovenska.
V kontexte toho je presun skol zakladnych a strednych pod ministerstvo skolstva nevyhnutny.
Este teraz ma lolo opar nad hlavou. :-)))))))))))
Bez mucenia sa priznam, ze davam prednost kozam nie prilis opalenym. Krv a mlieko.Take trojecky. :-))))))))
Cakam, kedy ho nejaky vtak havran nazve antisemitom. Bolseviski predchodcovia zhavraneneneho neomarxistu uz Golianovi peklo pripravili.
Odporúčame