Keby len o koryta. :-)))
Vies ty velke hovno, koho som ja volil. :-)))))))))))))
Slabe. :-))))))))) Pan Kiska sa priateli s Porosenkom a Erdoganom. :-))))))))
Bu-bu-bu-bu-bu......no, nekup to. :-))))))))))))))
Ty jdes bez mezer. Vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..... :-)))))))))))))))))))
Soudruh Karel Vas promluvil. Republiku si rozvracet nedame! :-))))))))))))))))))))
Esteze si vies aj sam odpovedat. :-))))))))))))))) Je tak milo extremne. :-)))))))
Asi neposle babicku na wikend do Rima. :-)))))))))))))))))))))))
Si len Sorosov pesiacik, krakajuci ako vrana. Vlastne Havran. :-))))))))))))))))))))))
Bruselski neomarxisticki trtkovia ani netusia, ze tento nahubkovy zakon vyrobili vlastne na seba. :-))))))))
Pasca fufnajucej Lulu sklapne skor, nez si uvedomi. :-))
Ma na to tak pol roka. Inak ho Pele, Lajo a Korcok zozeru zaziva.
Nie som anti. Zijem na Slovensku. Zaujmy naroda su svojpravnost, suverenita, bezpecnost. A to mozno dosiahnut iba v slobodnej Europe, slobodnych, vzajomne spolupracujucich narodov.
Ziaden bruselsky diktat. Ziadni domaci eurohujerski prisluhovaci bruselskeho neomarxizmu.
Ak ide vlada proti zaujmom naroda, mozno to pokojne nazvat aj extremizmom. :-))
Coraz viac mu spod saka presvita Sorosov dres. Rozklad Smeru zvnutra bezi na plny plyn.
Skôr mačacie hovno. :-)))))))))))))))
Nuz, pokusili sa aj s fufnavou Lulu hodit do obehu nahubkovy zakon. Ale, ludom hubu nezavries. Tym skor, ak maju pravdu. :-))
Ej, ale sa tu mazalo. :-))))))))))))))))) A hned sa vyrojili aj neomarxisticke cunata s bruselskym manualom. :-)))))
Odporúčame