Zda sa, ze od cias skoncenia kolonizacie Afrika/ najma rovnikova/ upada. Nemaju vodu, maju hlad....ziadne vzdelanie, ziadne zdravotnictvo...kopec deti, o ktore sa nevedia postarat. Staraju sa iba o kmenove vojny, nabozenske nasilie. Riesenie sa ponuka.... :-))))


