Hmm...sprava agentury TASR. Mozno je vsetko inak. Vydrzat. :-)
Hmm...sprava agentury TASR. Mozno je vsetko inak. Vydrzat. :-)
My, narod slovensky, tomuto slovnemu zvratu rozumieme. A ty sa usiluj. :-)))))))))))
Ta uz zacala. Pochodom za /po/slusne Slovensko.
Len ci kvoli nim neprelozime aj stvrtok na piatok? :-)))))
A o co sa stavite, ze ta nova ponuka bude vyssia ako terajsia? :-))))))))
Jemu na plate nezalezi. Ak by stratil tri az dvanast rokov slobody, to by bola ina kava. :-)))
Veru lahko. A bruselskym eurohujerom sa to aj darilo. Ale Europa sa prebudza. Madarsko, Rakusko, Taliansko..... :-)
Hehe....najmä presstitutom sa to nepozdava. Nebudu môct beztrestne kydat cokolvek na kohokolvek v zaujme svojich "sponzorov". :-))))))
Ako vravieval Majster N: Detiska moje osprostene...:-))
Lolo, však ty ani nevieš, ako sa tvoj bôžik volá. :-)))))))) Nie je Kiška, ako Kiska. :-))))))))))))
Azylova politika patri do vylucnej kompetencie narodnych statov. Nesmu si ju nechat vziat!
Ani tak nejde o to, ze su biele. Ako o to, ze su kone. :-))))))))))))))
Myslis ten z Toronta? :-)))))))))))))
Spirko sa spraval absolutne neprofesionalne, narusoval proces vysetrovania, porusoval pravidla.
Este raz "prekoti pohar" a ako prokurator konci.
A kruh sa uzavrie: zo sprosteho ziaka, sprosty ucitel .
Drvi sa na prijimacky na Sorosovu univerzitu. Takych exotov bez prijimaciek ani Sorosucnak neberie.:-)))))))?
Odporúčame