Netrap si hlavicku. Enkove " noviny" ta ovzdelaju. :-)))?
Netrap si hlavicku. Enkove " noviny" ta ovzdelaju. :-)))?
V kombajne by mohla sediet akurat tak pod volantom. :-))))))))))))))))
Asi tak, ako trezedman na Karlovu univerzitu. :-))))))))))))))))))
Preco, preco?....lebo im ani jeden nepasuje do ich slnieckarskeho kramu.
Ja viem, kto by nam ten kamen aj pomaloval. Ale, najskor by asi zmaloval nas. :-))))))))))
Radsej ti nic neodpisem, aby som nebol exemlarne exekuovany. :-)))))))))))
Vie na Slovensko iba kydat, smradom tchora.
Ak si dam ruske vajce, nebudem rusky troll? :-)))
Nehrozi. Nie je tam letisko. :-))))))))))))
Este aj tu polievku by uveroval cez nebankovku.
Je predpoklad, ze vsetci maju vyssie ako ty. :-))))))
To je fuk. Nobelova cena degradovala na uroven Anderovych oceneni. :-))))
Pod Klakom aj symbolicky mlyncek na potoku postavime. :-))))
No prosim. U nas mame v TANAPe plynovod aj s ruskym plynom. :-))
Teba mali vykazat uz davno. Behas tam ako Marek po pekle. :-)))))))))))
"Transparenty" do NR SR nepatria. To je fakt. Ale, na druhej strane, co je pravda, to je pravda. :-)
Do Spanielska daleko? Spät do Libyie iba kusok. :-)
To uz nie je iba o servilnosti novinarov. Presstituti iniciativne umlcuju a zamlcuju pravdu. Cenzura sa stala ich pracovnym nastrojom. Ani nemusime chodit daleko pre priklad.... :-)
A ked im to v ich judasskych hlavickach dôjde, bude neskoro. Cenzura zozerie aj ich samotnych.
Odporúčame