Aha.....takze manual. Dalsi z Kiskovej mastale, #somtu. :-))))))
Takze, ty citas estebencikove triady? Potom aj dalej zobkaj zrno....:-)))))))
Jaaaj.....ty sa chces asi pochvalit, ze uz si sucastou podstieloveho chovu. :-))))))))))))
Iba svojou "troskou do mlyna" prehlbi dekadenciu nasho vysokoskolskeho skolstva.
Ta robila a bude robit politiku aj za katedrou. A kazdy jej student oplyva vacsou pravnickou erudicou, ako ona sama.
Jej podiel na zakone o ruseni amnestii, ci nahubkovy zakon je suterenom prava.
Ak je tu nieco protislovenske, tak su to protislovenski zhavraneli vtaci, presstituti a estebencikovia. Fuj!
Dobra by bola Sorosova BSP. :-))))))))))))
Magianovi migranti,pracanti vo fabrike. :-))))))))))))
Dedze sa nehanbi a napis to tak, ako ti zobak narastol....Pouha spekulace... :-))))
Ako vidis, Masaryk si to nemyslel. :-)))
„Slováci jsou Čechy, přes to, že užívají svého nářečí jakožto spisovného jazyka“.
Zdroj: T. G. Masaryk – memorandum Independent Bohemia z roku 1915, adresované britskému ministrovi zahraničných vecí Edwardovi Greyovi. Seton-Watson, R.W.: Masaryk in England, (Cambridge:1943), s. 125.
„Niet slovenského národa. To je len výmysel maďarskej propagandy. Zakladáme na Slovensku školy. Musíme počkať na ich výsledky. O jednu generáciu nebude rozdiel medzi dvoma vetvami nášho národa… český národ je i pod Tatrami“.
Zdroj: T. G. Masaryk pre francúzsky denník Le Petit Parisien zo 14. septembra 1921.
Aj dobra vola sa ceni. :-))))))))))))))))))))))
Nepochodi. Obchodne zaujmy su nad ludskymi pravami, ako vravi Ander.
Odporúčame