V clanku sa nespominaju antivaxeri, ktori vlastnym pricinenim prispeli k celkovej bilancii obeti covidu.
V clanku sa nespominaju antivaxeri, ktori vlastnym pricinenim prispeli k celkovej bilancii obeti covidu.
Presna charakteristika zakrpateneho plesateho trpaslika z Kremlu. Ako sa ti to podarilo?
Objektivnou pricinou vpadu na Ukrajinu je paranoja zakrpateneho plesateho trpaslika kombinovana s minderwertigkeitskomplexom agresivnej zapadozijskej hordy.
" chod do prvej linie presviedcat Putina aby bol mier"....Myslis do prvej linie pred Kremel?
Ja som si zasa vsimol, ze nevzdelane proletarske, ruralne a geriatricke "elity" oblubuju patologickych klamarov, ktori nemaju problem donekonecna tocit klamstva a konspiracie.
Stihacky zatial zapad neslubil, a dodavky tankov mozu prist na Ukraijnu len vtedy, ked budu vyskoleni ukrajinski vojaci na ich ovladanie.
Nevzdelane proletarske, ruralne a geriatricke "elity" by lepsie urobili, keby prestali riesit blufovanie krpateho paranoickeho trpaslika z Kremla, a zamerali sa na starostlivost o seba. Pretoze zatial vidime nemohucnost a neschopnost tychto "elit" sa o seba postarat., a preto im stale treba rozdavat hygienicko-socialne balicky a poukazky zadarmo.
Staremu panovi sa nemozno cudovat. Pokrocila starecka demencia sa u neho prejavila naplno. A ani tebe sa nemozno cudovat. Tvoja gramatika ukazuje, ze si ukoncil povinnu skolsku dochadzku na 1. stupni ZS.
Ved som ta prave nachytal, ako si klamal drzo a za bieleho dna. Ake mas dokazy na to tvoje "hromadne a denne"? Ziadne. A preto len tak trapne kecias a dufas, ze sa z toho nejako vykecias.
Ved to je presne podla prirucky. Ked nemas argumenty, treba akoze urazene odist z diskusie.
Ficovi sa vyhrážajú smrťou a obesením hromadne a denne. Rovnako Blahovi.
Toto je klamstvo, ktore si napisal, a ktore nevies dolozit ziadnymi faktami. Len trapne obkeciavas.
Zamyslel si sa nad tym, preco dotycny nervak sa vyhraza a ja sa nevyhrazam? Ak sa zamylsis, tak mozno prides na to, ake hodnoty som vytvoril.
Ake konkrtene "hodnoty" ten dotycny vytvoril? Vies alebo si len tak vymyslas? A ked pises, ze ten "zufaly"pan ma slabe nervy, nemal by sa liecit na psychiatrii?
Uz vacsiu blbost si fakt pustit nemohol. Keby sa Ficovi a Blahovi vyhrazaali tak ako pises, dotycni by o tom vrieskali a skakali by ako opice v klietke v ZOO.
Oni tie hesla opakuju preto, ze si tym ventiluju zlost zo svojich zivotnych neuspechov a spackanych zivotov.
".... aby tu bolo mohutné mierové hnutie, ale nie skrytá proruská propaganda."
Proruska propaganda je na Slovensku naprosto otvorena vdaka intenzivnym aktivitam ruskej ambasady na socialnych sietach.
Ak by si bol rozumnejsi, nemal by si zjavne neriesitelny problem s pochopenim vyznamu textu mojho prispevku.
Tvoj problem je, ze ziadne argumenty nemas, a tak sa to snazis obkecat. Ja ziadne pohrdanie neprajavujem, len uvadzam priciny frustracie casti starsej generacie.
Odporúčame