Načo nám je NATO, keď svojou politikou nedokáže zabrániť vojne???
Tato veta je jasnym dokazom nepochopenia reality. NATO nie je polticka ale vojenska aliancia.
Rusko sa obracalo na NATO tak, ze chcelo diktovat, ktore staty v NATO maju byt a ktore nie.
Predviedol si vazalsku mentalitu v priamom prenose. Zastavit boje? Ked ich zastavi Putain, takze to chod povedat jemu.

